המפתח להצלחה נמצא בידכם

מצאתי בפייסבוק הסבר של “נפלאות התבונה” לפיו: “הדרך להצלחה אינה ישרה. יש בורות בכביש שנקראים כישלונות, יש פניית פרסה שנקראת בלבול, פסי האטה שנקראים “חברים”, תמרור עצור שמכונה משפחה, אורות אדומים שנקראים קנאים ופנצ’רים שנקראים מתחרים. אבל אם יש לך צמיג רזרבי שנקרא התמדה, מנוע ששמו נחישות וביטוח מסוג אמונה אתה תגיע ליעד שנקרא הצלחה!!!” אלה הם בדיוק השלבים של תהליך השינוי – הדרך אל ההצלחה של מטרותיך ואלה הם הכלים להגשמתה.

כן אני יודע שקשה להצליח שנמצאים במקום שמחליש אתכם, פוגע בכם, מזלזל בכם ומונעים מכם לפרוח ולשגשג. אבל זה שוב מחזיר אותנו לאותה משוואה פשוטה שרק אתם יכולים לשנות את המצב ולהחליט האם אתם ממשיכים לבזבז את המשאב היקר ביותר שלך – הזמן או מקבלים החלטה גם אם היא כואבת ולא פשוטה.

הכי חמורה זה להזניח, בעיות לא נעלמות הן רק גדלות ונעשות כבדות יותר לכן חשוב לטפל בהן כהלכה, רצוי ראשית לנסות להציל אם אפשר ולהיעזר בטיפול זוגי, ייעוץ זוגי וכדומה.  
אבל אם ניסיתם כבר הכול ואפילו פיניתם לכל המאמנים והקוראים בקפה, ביד, בעין, בשער ואפילו בת… , אז הזמן לקבל החלטה הוא עכשיו.

אין ספק שלעשות שינוי גדול מצריך המון אנרגיה, תשומת לב, לדעת לוותר על הרגלים ישנים – כל אלו הם דברים שלא פשוט כלל וכלל לעשות לאורך זמן. במיוחד כאשר מדובר בשינוי גדול מאוד.

לרוב זה בלתי אפשרי לעשות שינוי גדול לבד והניסיון והידע הדרושים קריטיים.
חשוב להבין שיש פער גדול מאוד בין הבנה הגיונית של מה נכון לנו ומה חשוב לנו לבין היכולת לבצע זאת בפועל.

“החיים קצרים מדי בכדי להתעורר בבוקר עם חרטות. אז, אהוב את האנשים שמתייחסים אליך יפה ושכח מאלו שלא. והאמן שכל דבר קורה מסיבה כלשהי. אם אתה מקבל הזדמנות, אחוז בה. אם היא משנה את חייך, תן לה. אף אחד לא אמר שזה יהיה קל, הם פשוט הבטיחו שזה יהיה שווה את זה.” – הארווי מקאי

אז אם אתם נמצאים במצב הזה שהחלטתם לקחת אחריות על החיים שלכם, ומאסתם במצב כפי שהוא היום, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תוכנית הליווי שלנו – להתגרש בלי להרוס.

תנו לניסיון ולידע שלנו לקחת אתכם לדרך חדשה וטובה יותר עבורכם.

צרו קשר עוד היום עם משרדנו וקבעו פגישת ייעוץ

המפתח להצלחה נמצא בידכם


  • מאמרים נוספים רלוונטים