עורך דין משפחה

עורך דין משפחה בקיא בתחומו, בעל ידע וניסיון רב, אשר ראה מקרים רבים של גירושין ויכול לייעץ לאדם המתגרש כיצד לפעול נכון מכל הבחינות, ובסופו של דבר לצאת מהנישואים בצורה מוצלחת והוגנת.

תפקידם של עורכי דין משפחה

עורך הדין לענייני משפחה, הוא הסמכות בכל מה שקשור לניסוח תביעת הגירושין, להצגתה בבית המשפט ולליווי הלקוח מהצעד הראשון עד הסיום וקבלת הגט. עורכי הדין בקיאים בהלכה המשפטית בכל נושא הגירושין, ולכן הם אחראים על ניסוח התביעה בצורה שתתקבל בבית הדין הרבני עם העילות הגירושים המתאימות. וכן ייצוג הלקוח במשפט עצמו, ליווי בכל נושא החלוקה וההסדרים השונים וטיפול במקרים חריגים.

יתרונותיהם של עורכי דין משפחה

היתרון המשמעותי שיש לעורך דין משפחה הוא בקיאות משפטית וניסיון רב שנים בתחום. אדם אשר בוחר להתגרש ולהגיש תביעת גירושין או תביעת מזונות ללא עורך דין, יכול להיתקל בקשיים רבים מבחינת ניסוח התביעה, הייצוג ושמירה על האינטרסים שלו. שכירת עורך דין היא אמנם הוצאה כלכלית, אך היא גם חיסכון. ללא עורך דין, המשפט יכול להימשך זמן רב, מה שיגרור הוצאות כלכליות נוספות, השקעת משאבים ואנרגיה נוספים, והדבר המרכזי הוא סיום הגירושין בצורה שלא תואמת את האינטרסים של אותו אדם. עורך הדין, לעומת זאת, יצליח להשיג את ההסכם הטוב ביותר עבור הלקוח שלו.

השקעה בעורך דין טוב משתלמת עשרות מונים

כיצד לבחור עורך דין משפחה?

כאשר רוצים לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה, יש לבחור בחברה או משרד שעובד שנים רבות בתחום, בעל ניסיון, אמין ועם צוות מקצועי. ניתן גם לקבל המלצות מקרובי משפחה וחברים לגבי עורכי דין, אך חשוב להיפגש עמו, לראות שהוא אכן מבין מהם האינטרסים של הלקוח וכיצד הוא הולך לייצג אותו. אין ספק שצריך להתכונן להוצאה כלכלית, ושמחיר העורך דין משפיע גם על ההחלטה. עם זאת, מחיר העורך הדין לאו דווקא מראה על איכותו ומקצועיותו, ולכן חשוב שהבחירה תעשה מתוך שיקול מקצועי.

פגישת ייעוץ בנושא גירושין ודיני משפחה במשרדנו

כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

מסגרת פגישת ייעוץ גירושין במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית הגירושין שעליכם לנקוט.

מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027

היתרונות של עורך דין משפחה בעת הליך גירושין