עורך דין גירושין במרכז

כאשר אתם בוחרים עורך דין שילווה אתכם, יהיה זה עו”ד בשרון או עו”ד בהרצליה, או כל עורך דין גירושין בישראל, חשוב מאוד שהוא יהיה בקיא ובעל נסיון בתחומו, בין אם זהו עורך דין גירושין או כל עורך דין אחר. אך הרבה פעמים חשוב בנוסף, המיקום הפיזי של משרד עורך הדין.

הקירבה למשרד עורך דין גירושין, יכולה לתרום רבות בנגישות. לפעמים קפיצה מהבית בהוד השרון למשרד עורך דין גירושין בהוד השרון או כפר סבא וקבלת יעוץ פנים מול פנים, טובה עשרות מונים משיחות טלפון או מיילים. אין כמו לעבור על מסמך משותף יחד סביב אותו השולחן. לכן, אם הנכם גרים באיזור מרכז הארץ, נניח תל אביב, כפר סבא, רעננה, או הרצליה, חשוב שיהיה לכם עו”ד גירושין במרכז, שהמשרד שלו בעיר בה אתם מתגוררים או בעיר סמוכה. שירות צמוד של עורך דין ברעננה אם אתם גרים למשל באזור השרון יכול להועיל הרבה יותר מאשר לבחור בעל מקצוע מעיר רחוקה, כגון חיפה. ביחוד בימינו אנו, שכמעט לכל אדם יש לפחות חבר או קרוב משפחה שהוא עורך דין, ומשרדי עורכי דין גירושין סובבים אותנו בכל פינה, מומלץ לבחור איש מקצוע הנמצא קרוב אלינו.

משרד עורך דין יצחק-ארז קרט לענייני דיני משפחה ודיני גירושין, הוא מהמובילים בתחום הגירושין בישראל. המשרד מתמחה בתחום חלוקת רכוש, מוניטין אישי ועסקי, נכסי קריירה ועוד. המשרד שם דגש ומבליט את נושא הליווי האישי, כאשר לקוחות המשרד מקבלים את מספר הטלפון של עורך הדין המטפל בהם ויכולים ליצור עימו קשר בצורה ישירה בכל עת.

המשרד ממוקם בעיר כפר סבא, וכולל שלוחה עסקית נוספת בעיר הגדולה תל אביב. פעילות המשרד בכל אזור מרכז הארץ ואזור השרון, בין היתר בערים: תל אביב, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, לב השרון, רעננה ואזורים נוספים. המשרד מקבל לקוחות גם משאר חלקי הארץ.

במידה ואתם מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין בתל אביב, עורך דין גירושין בכפר סבא, עורך דין גירושין ברעננה או עורך דין גירושין בשרון, המלצתנו היא לפנות למומחים ביותר שגם נמצאים קרוב אליכם, כאן באזור המרכז ואזור השרון.

משרד עורך דין לדיני משפחה יצחק-ארז קרט הממוקם במרכז, גם ישים אתכם במרכז.

פגישת ייעוץ בנושא גירושין ודיני משפחה במשרדנו

כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

מסגרת פגישת ייעוץ גירושין במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית הגירושין שעליכם לנקוט.

מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027

 

עורך דין גירושין במרכז קל יותר להגיע עליו


  • מאמרים נוספים רלוונטים