עורך דין גירושין בכפר סבא

דרך המלך להתמודדות עם גירושין, הנה בעזרת מומחה מוסמך בתחום, קרי אך ורק עו”ד גירושין. למתגוררים באזור המרכז והשרון מומלץ לפנות אל עו”ד גירושין הקרוב לביתם, למשל אל עורך דין גירושין בכפר סבא.

ישנן מספר סיבות לכך כשהעיקרית, הנה כמובן הקרבה הגיאוגרפית. לקרבה הפיזית אל משרד עורך הדין המומחה לגירושין ישנו כמובן יתרון, שהנו הנוחות ומהירות ההגעה. אולם, למהירות ההגעה, ישנה מעבר לאמור משמעות נוספת וקריטית בחשיבותה. בהליך גירושין, הגשה מהירה של תביעת גירושין או פעולה מהירה אחרת, עשויות להכריע או להשפיע משמעותית על תוצאות ההליך המשפטי. דוגמה לכך הנה, מקרים למשל בהם צד בסכסוך מקדים ופותח את ההליך בבית הדין או בבית המשפט למשפחה בהתאם. המשמעות בפעולה מהירה שכזו, הנה שהערכאה השיפוטית בה מוגשת לראשונה הבקשה, יכולה לקבוע היכן יתקיימו הדיונים בסכסוך, בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה. כלל ידוע הוא, כי במקרים מסוימים עדיף לכל אחד מן הצדדים לפתוח את ההליך דווקא בערכאה שיפוטית מסוימת. אולם, חשוב לציין, כי הכלל האמור אינו גורף וכל הגשת תביעה תישקל לגופה. לכן, חשובה הגעה מהירה כמה שניתן אל עורך דין גירושין מומחה, אשר ימהר לפעול בהגשת התביעה, במקרה הצורך, יחליט היכן להגישה או שימליץ על התנהלות משפטית ראויה אחרת.

בנוסף, ישנן סיבות נוספות לפניה אל עורך דין גירושין בכפר סבא. שכן, באזור כפר סבא שוכנים משרדי עו”ד לענייני משפחה וגירושין מהמובילים בתחום. לפיכך, במידה והנכם מתגוררים באזור השרון כדאי לברר על עורכי הדין גירושין בכפר סבא, שכן איכות המומחה הנה אחד הגורמים החשובים להתמודדות מוצלחת וניצחון בהליך משמעותי זה.

לא תמיד יש משמעות למרחק הגיאוגרפי מעורך דין

תפקידיו של עו”ד גירושין

עקב היות הליך הגירושין מיוחד במינו, לעו”ד גירושין תפקידים ספציפיים הנובעים מאופיו הייחודי של ההליך.

להלן פירוט עיקרי תפקידיו של עורך דין הגירושין להם כל מומחה להיות מוכשר על הצד הטוב ביותר ולגלות בקיאות גבוהה.

ייעוץ ראשוני- הדבר הראשון אשר יעשה לרוב עו”ד גירושין מומחה, הנו שמיעת פרטי המקרה הספציפיים של כל לקוח, עיבוד הנתונים ואז מתן ייעוץ או עזרה ראשונה לפונים. העזרה הראשונה מטרתה, ראשית הסברת התמונה המשפטית ללקוח באופן פשוט וברור וכן התנהלות מהירה במקרה הצורך, לשם השגת יתרון על הצד השני. כמו כן לעיתים מטרת הייעוץ הראשוני, הנה לצמצם נזקים שאולי נגרמו מפעולה מהירה של בן הזוג השני.

תכנון אסטרטגיה מתאימה- אחד מתפקידיו החשובים של עורך דין גירושין, הנה בניית אסטרטגיה מתוחכמת אשר מטרתה להשיג ניצחון בהליך המשפטי או לפחות את התוצאה הטובה ביותר שניתן. הליך גירושין מזכיר לא אחת משחק שחמט או קרב בין מדינות, כאשר במלחמה כמו מלחמה יש לפעול ביצירתיות ובתחכום וכפי שקורה לא אחת בחיים, הצד שכוחו במוחו וכישרונו הוא המנצח. ואם אנו משווים את הליך הגירושין לעיתים לקרב, אזי עורך דין הגירושין הנו המצביא או האסטרטג. עורך דין גירושין טוב, יאסוף כמה שיותר מידע על התיק הנדון וידע לקרוא אותו כמפה משפטית. אז, כשלפניו התמונה הברורה יותר יבצע את הפעולות המשפטיות הנדרשות בשיקול דעת וחוכמה, עד להשגת המטרה הרצויה. כמובן, שאת הגדרת המטרות הרצויות יש להגדיר מראש. לכן, כאשר מגיע הלקוח אל עורך דין גירושין מוצלח, ימליץ לו המומחה מנקודת ראייתו המשפטית, על המטרות המקצועיות הטובות ביותר. אולם, ההחלטה הסופית בדבר האסטרטגיה המשפטית, מומלץ כי תתקבל אף בהתאם לרצונותיו האישיים של הלקוח, שכן הדבר מהווה חלק חשוב משביעות רצונו הסופית של הלקוח.

הכי חשוב שמירה על הילדים- חרף העובדה כי עורך דין גירושין הנו משפטן. בניגוד לתחומים אחרים, בהם לרוב ואף לעיתים מומלץ כי עורך הדין המטפל בתיק מסוים לא יערב רגשות בעבודתו. תחום הגירושין כאמור הנו שונה ולפיכך גישתו של עורך דין גירושין מוצלח צריכה להיות מתאימה לתחום עיסוקו. לכן, על עו”ד גירושין לגלות אמפטיה והבנה ללקוח הפונה אליו ביום צערו. בהמשך לכך, עורך דין גירושין אמתי תמיד ייקח בחשבון את טובת הילדים המעורבים בסכסוך הגירושין, שכן הנם הנפגעים העיקריים מן המשבר. מעבר להיבט המוסרי שישנו לשמירה על שלומם הנפשי של הילדים, ישנו אף פן אסטרטגי. זאת שכן ידוע, כי לעתים שימוש בילדים, למשל, כקלף במשחק הגירושין, לא אחת משמש כחרב פיפיות נגד המשתמש. לכן, אחד הדברים שיש לשים לב, הנו כי עורך דין הגירושין שלכם ממליץ לכם בתוקף לא לערב את ילדיכם במשחק המסוכן להם, כגון גירושין.

שקילת הסכם גירושין בין הצדדים- בדרך כלל כאשר עורך דין המומחה בתחום הגירושין מנהל סכסוך גירושין, כדאי כי במקרה שניתן, לשקול הגעה להסכם בין הצדדים המעוגן בחוזה. לצעד שכזה ישנן מספר סיבות. ראשית, אחת הסיבות העיקריות להגעה להסכמה חוזית, הנה מניעה של בזבוז זמן ארוך ומייגע בריבים והטחת מהלומות בין בני הזוג, כאשר במלחמה כמו במלחמה המחיר של שני הצדדים תמיד כבד ביותר. בנוסף, מטבעם של הליכי גירושין בבית המשפט ומנטייתו של האחרון, לרוב ממילא יגעו הצדדים לפשרה לכאן או לכאן וגם כך יאלצו לוותר על חלק מדרישותיהם. בהמשך לכך, לא אחת בלהט הסכסוך מנסים בני הזוג לנקום אחד בשני באמצעות זכייה בהסדרי ראיה טובים יותר של הילדים, סכום מזונות מיטיב יותר וכדומה. אך חשוב לזכור, כי במידה ומטרתכם נקמה גרידה, גם כאן ניתן לוותר על דרישות מסוימות ובהמשך לשקול אף הסכם גירושין כולל. הסכם גירושין, הנו הצעד המומלץ, שכן מלבד עורכי הדין איש אינו מרוויח מהליכים משפטיים הנערכים במשך תקופה ארוכה.

ניהול התביעה בבית המשפט- היה וכלו כל הדרכים ולא ניתן להגיע להסכמה בין הצדדים, אז מגיע הזמן לאחד מתפקידיו החשובים של עורך דין גירושין, ניהול התיק בבית המשפט. לכן, זוהי סיבה מהותית נוספת לפנות אל עורך דין גירושין הטוב ביותר. שכן בכדי לשרוד את תביעת הגירושין בבית המשפט, קיים הכרח לידע, כישרון וניסיון הנמצאים רק בחובו של עורך דין גירושין מוצלח. יש לזכור, כי ההתנהלות המשפטית נערכת אל מול הצד השני והחשוב מכל למול עורך דינו. לכן, לא אחת עורך דין טוב יותר עשוי להגדיל משמעותית את הסיכויים להצלחה בתיק הגירושין ומניעת נזקים כספיים ורגשיים, שלבטח ישנו את חייכם ושלעיתים הנם בלתי הפיכים.

תפקידם של עורך דין גירושין רבים וחיוניים

פגישת ייעוץ בנושא גירושין ודיני משפחה במשרדנו

כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

מסגרת פגישת ייעוץ גירושין במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית הגירושין שעליכם לנקוט.

מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.

 

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027

 

עורך דין גירושין בכפר סבא


  • מאמרים נוספים רלוונטים