להתגרש מהר? הכי מהר שאפשר

לפעמים כל מה שצריך בשביל להתגרש בצורה המהירה והטובה ביותר הוא עורך דין טוב לענייני גירושין או משפחה. כשאחד מבני הזוג הגיע להחלטה סופית שהוא רוצה להתגרש, השאלה היחידה שעומדת תלויה היא איך להתגרש נכון. התשובה לשאלה זו נמצאת פעמים רבות אצל בעלי הניסיון, הלוא הם עורכי דין לענייני גירושין.

לרוב עורכי הדין הם הפתרון לגירושים מהירים

איך להתגרש מהר?

במקרים חריגים, רשאי בית הדין הרבני לפסוק על גירושין מהירים, וזאת בתנאי ששני בני הזוג מסכימים על גירושין וחתמו על הסכם גירושין מבעוד מועד.
פעמים רבות, כדי לזרז את תהליך הגירושין, יש צורך בהסכמה משותפת של שני הצדדים בנוגע לכל העניינים הקשורים לתהליך הגירושין וביניהם נהלי המשמורת על הילדים, חלוקת כספים ותשלום מזונות. ראוי לציין כי גם כאשר שני בני הזוג מעוניינים להתגרש בצורה המהירה ביותר, עדיין נותרות מחלוקות הקשורות לאחד או ליותר מהעניינים המצויינים לעיל. במקרה כזה, מומלץ לפנות לעורך דין מגשר במטרה להגיע לעמק השווה בין השניים. מכיוון שבבסיס הדברים, שני בני הזוג מכוונים לאותה מטרה, והיא הגירושים המהירים, כל שנותר לעשות כעת הוא לפעול בצורה פורמאלית ועניינית במטרה להגיע להסכם גירושין המוסכם על שני הצדדים בכל סעיפיו וחלקיו.

חשוב להעיזר בעורך דין מגשר על מנת לסיים את הליכי הגירושים מהר ככל שניתן

החלטה מהירה וסופית

ברגע שנתקבלה ההחלטה הסופית על גירושים, אך ההחלטה מגיעה אך ורק מצד אחד, ניתן לפנות לשלב המשפטי ולתבוע גירושין מבן הזוג. כדי לעשות זאת יש להקדים את בן הזוג ולהכין את כתב התביעה מהר ככל הניתן במטרה לזרז תהליכים. יש לציין כי התובע הראשון מבין בני הזוג הוא זה שיקבע את מקום ההתדיינות (בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה), ואת אסטרטגית המשפט. חשוב להדגיש כי גם לאחר הגשת התביעות הקשורות בהליכי הגירושין (משמורת, רכוש, מזונות וכדומה) ניתן ואף מומלץ לנהל משא ומתן במטרה להגיע להסכם גירושין כולל אשר יביא סוף לסכסוך.

אם מגיעים לשלב משפטי בו אחד מבני הזוג מחליט לפנות לערכאות משפטיות בכדי לקבל את מבוקשו, כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה במטרה לקבוע את האסטרטגיה הנכונה ביותר למקרה הספציפי הזה.

לסיכום, כשאדם רוצה להתגרש, והוא רוצה לדעת איך להתגרש נכון, יש צורך להכיר את מערכת החוק והמשפט הקשורה לעולם הגירושין, ולפעול בצורה החכמה ביותר בתוך החוקים של מדינת ישראל.

איך להתגרש מהר זאת שאלה חשובה בעת גירושים


  • מאמרים נוספים רלוונטים