יעוץ למתגרשים

כאשר בני זוג מחליטים על גירושין ישנם דברים רבים העומדים על הפרק ומהווים לא אחת נקודת מחלוקת ביניהם, כמו: חלוקת רכוש, חלוקת ממון, משמורת ילדים ועוד. הסביבה נוהגת לייעץ בנושא, אך לעיתים אלו “עצות אחיתופל” העלולות להטעות ולגרום נזק בלתי הפיך.פניה לעורך דין לגירושין תפתור דילמות אלו במקצועיות רבה ותהפוך את כל ההליך לפחות מתיש ומבלבל. בני הזוג יוכלו לקבל החלטות ולהגיע להסכמות בנושאים המהווים מחלוקת ביניהם וכל ההליך יתקצר, דבר שייתן להם בטחון רב לגבי העתיד.

עורך דין לגירושין יביא את בני הזוג לידי קבלת החלטות, יגרום להם להבין ולראות דברים קצת אחרת ואף יעזור להם לפתור דברים. הוא יכול לפשר ביניהם ועל ידי כך תיחסכנה מהם הרבה הוצאות והרבה אי נעימויות שלרוב קיימות בגירושין עקב הכעסים המצטברים. עדיף תמיד לסיים כל מערכת יחסים בצורה יפה, במיוחד אם מעורבים בסיפור ילדים. עורך הדין מכיר את החוקים , מייעץ מה כדאי ומה לא, מנסה להשיג הסכם גירושין הוגן בין בני הזוג ולסיים את מסכת הייסורים עד כמה שאפשר בדרכי נועם.

כאשר בני זוג מחליטים על גירושין, תמיד יודעים איך זה מתחיל אך אף פעם לא יודעים איך זה יסתיים. חוסר הוודאות, חוסר השליטה, הבלבול והכעסים שולטים בנו וגורמים לנו לעשות טעויות שעלולות לעלות לנו בשלב מאוחר יותר, ביוקר. גירושין מהווה צעד משמעותי ושינוי גדול בחיי שני בני הזוג. השפעת הגירושין אינה רק על הזוג המתגרש אלא גם על הסביבה הקרובה כולה ובעיקר על הילדים. הם משפיעים ומשנים את המצב הכספי ולכן חשוב לדעת להתגרש בחוכמה.

החלטתם ואתם נחושים בדעתכם להתגרש, אספו ראיות שיכולות לעזור לכם בסיפור הגירושין, התייעצו בעורך דין לגירושין שייעץ לכם איך לעשות כל צעד בצורה נבונה ונכונה.

במהלך הגירושין חשוב לשמור על קור רוח, לא לערב את הילדים בכל ההליך הלא נעים ולדאוג שעורך הדין ידאג לכל הפרטים החשובים בהסכם הגירושין. גם גירושין יכולים להיות פשוטים יותר ונעים יותר אם רק תשכילו להקשיב לעורך הדין שלכם ותפעלו בהתאם לעצתו. 

יעוץ למתגרשים חשוב שינתן בחוכמהפגישת ייעוץ בנושא גירושים במשרדנו
 
כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים לפתוח בהליכי גירושים או שהדבר נכפה עליכם חשוב לפנות ראשית לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.
במסגרת פגישת ייעוץ במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית שעליכם לנקוט. 
 
מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות. 
 
בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.
 
לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027