הסכם גירושין מנצח בעת הליך גישור גירושין

גישור גירושין הינו הליך שבא לפשר בין 2 בני הזוג שנמצאים בהליכי גירושים, וזאת במטרה לחסוך את הזמן בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים וכן את עליות הכספיות הכרוכות בכך.

חשוב במהלך הליך הגישור ובעיקר בסופו לבנות הסכם גירושין מקיף שחוזה בפני עתיד, ומגן על הלקוח לאחר הגירושין בכל הנושאים המהותיים כגון: חלוקת רכוש, מזונות, הסדרי ראיה, משמורת וכיוצא בזה.

עורך דין הגירושין שמייצג את הלקוח שמתגרש בעת הליך גישור גירושין, חשוב שיעשה עבודת הכנה יסודית להכרת הצד השני, להבנת עמדותיו ולהגדרת תחומי המחלוקת.

עורך דין שמנהל את המשא ומתן צריך להכיר היטב את הצד השני

יש להשקיע זמן ומחשבה במשא ומתן הוא המפתח להצלחת הליך הגישור והשגת הסכם גירושין מנצח בשביל הלקוח המתגרש.

חשיבות המשא ומתן היא קריטית בעת הליכי גישור שונים ובפרט בעת גירושין, מלאכת המשא ומתן היא מקצוע בפני עצמו והשולטים בו ישיגו בשביל הלקוחות שלהם את הסכם הטוב ביותר שניתן להשיג, הסכם גירושין מנצח.

סיום נישואין במשא ומתן מהיר ככל האפשר לא רק חוסך הרבה כסף אלא גם מונע היווצרות משקעי מרירות שעלולים להעכיר את מערכת היחסים בעתיד, שכאמור במקרה של פירוק נישואין גם כך עכורה וטעונה ברגשות לרוב שלילים.

יש לדאוג שהליך יהיה מהיר

יש להדגיש כי רבים עוסקים במלאכת גישור גירושין הינם בקיאים ברזי המשא ומתן ומסתפקים לרוב בתחושת בטן במקום בגישה ההישגית שעורך דין גירושין יצחק-ארז קרט עובד על פיה.

זוהי דרך איתנה ואחראית לניהול משא ומתן, המאפשרת יצירת שיתוף פעולה ופתרון סכסוך הגירושין בצורה מהירה ואחראית.

הרוב חושבים ופועלים על פי רגש, והתוצאות בעיקר ברגעי משבר (כדוגמת משבר גירושים) אינם מטייבות וזאת בלשון המעטה.

ההשלכות הרבות הנובעות מהסכם גירושין מחייבים את עוסקים בדבר להקפיד על הפרטים הקטנים ולנהל את המשא ומתן עם הצד שכנגד בתבונה ובזהירות המתבקשת על מנת להשיג הגנה מריבית ללקוח.

הסכם גירושין טוב פותר הרבה מחלוקות בעתיד

 

  • מאמרים נוספים רלוונטים