Ilana Sheffi
Ilana Sheffi
05/10/2021
אנחנו מכירים את עו"ד ארז קרט מספר רב של שנים.עו"ד מקצועי, מקפיד על הפרטים הקטנים, נותן יחס אישי, קשוב סובלני. מומלץ מכל הלב, מנסיון.
Daniel Godov
Daniel Godov
24/05/2021
ארז טיפל במקרה טראגי במשפחתי, עם הכוונה ייעוץ ותמיכה רבה בכל הדרך. מעבר למקצועיות ולמענה בכל שעה ובכל צורך , יש הרגשה של אכפתיות ונתינה אין סופית. כן יירבו אנשים כמו ארז בתחום . אל תהססו לפנות:)
Ofer M
Ofer M
23/03/2021
לארז הגענו לאחר שוטטות וחיפוש ברשת. ההיכרות הטרוויאלית עם עורך דין היא בד״כ באמצעות ״המלצה חברית״ המבוססת על ניסיון והעוברת מפה לאוזן. בהיעדר ממליצים (מהסיבה הפשוטה שהסביבה הקרובה לנו טרם התנסתה בהליכים משפטיים הקשורים לדיני משפחה) בחרנו בעיקר על פי אינטואיציה וכך יצא ששמנו יהבנו (ומבטחנו ...) בעורך דין קרט ולא התאכזבנו! עורך דין קרט מכיל בפעילותו ובאישיותו את כל ה״חבילה״ הנדרשת על מנת לצלוח הליך כל כך מורכב המלווה באמוציות. הוא שילוב מנצח של מקצועיות ומקצוענות העטופות בשירותיות ואנושיות. תודה!
lilach levram
lilach levram
19/03/2021
כשחייך במשבר, נתונים בידי אחרים, כדאי שיהיה מי שייצג את קולך ברצינות ,באמינות, ברגישות, בסבלנות ומקצועיות עו"ד ארז קרט מלווה אותי בהליך הגירושין ובהחלט מחזיק ביכולות אלו ועוד. שילוב נדיר של יכולות שהם השקט הנפשי שלי .
Deziree Paz Rubin
Deziree Paz Rubin
16/10/2018
גם כשהנכם חשים לפתע שהקרקע נשמטת לכם והעולם אותו "הכרתם" נמוג, עדיף ומומלץ מאוד להתנהל בעניינים אישיים מגוונים שגרמו למצב בליווי מקצועי איכותי ויצירתי ולדעת בבטחון שמישהו צועד איתכם בנתיב המורכב ואתם לא לבד. את כל הגילום הזה והרבה מעבר לכך, מצאתי בעו"ד ארז קרט. אל תקפאו במקום, אל תתייאשו ואל תבזבזו דקה כואבת נוספת מנפשכם או מזמנכם, פנו אל עו"ד ארז קרט ותרוויחו את עולמכם מחדש. בהצלחה מכל הלב!
Oren Tocker - Ordanco
Oren Tocker - Ordanco
27/07/2015
עו"ד קרט אדם מקצוען. מומלץ למי ששוקל להתגרש להיפגש קודם איתו ולהיערך בהתאם. הבדל של שמיים וארץ בין להיכנס לגרושין לא מוכן לבין לפעול עם מקצוען לצידך. שווה כל שקל!
דן הרמן
דן הרמן
09/03/2014
עו"ד קרט הוא גם אדם נהדר וגם מקצוען מעולה שיודע להגן על האינטרסים של הלקוחות שלו ולהשיג תוצאות וגם לנהל תיקי גירושין מורכבים תוך שמירה על צלם אנוש של כל המעורבים. הוא יצירתי בפתרונות שלו, מאוד משכנע מול שופטים ומנווט בחוכמה רבה את התיקים שהוא מטפל בהם. אני מכיר אותו זמן רב וגם הזדמן לי לשוחח עם לקוחות שלו ואני ממליץ עליו בלב שלם.
זלוף שרה
זלוף שרה
01/04/2013
גירושים הוא זמן של משבר ויש בו הרגשת חוסר אונים ורצון שמישהו מיקצועי ילווה אותך, מישהו שמכיר את כל הדילמות והקשיים החוקים מישהו שאפשר להתייעץ איתו בכל זמן, שנותן לך תחושה שהוא איתך והאינטרסים שלך ושל ילדיך יקרים בעיניו. כל זאת ויותר, מייצג עו"ד יצחק ארז-קרט, איש אשכולות ובעל ניסיון וידע רב. מליצה עליו מכל הלב, שרה זלוף
Ofer Eyal
Ofer Eyal
26/03/2013
כמי שליווה הורים שעברו גירושים, שיתפתי פעולה עם עו"ד יצחק-ארז קרט. התרשמתי עמוקות הן מהידע המשפטי הרב, הן מהרגישות העצומה לאנשים שבתהליך והן מהנכונות תמיד ללמוד ולהשתפר במטרה לשרת טוב יותר את לקוחותיו ובני משפחותיהם. עו"ד קרט תמיד מפתיע עם יוזמות חדשות שמרחיבות ומעמיקות את סל השירותים שמשרדו מעניק. משרדו - מהמטופחים והנעימים שנכחתי בהם - ממש כמו אישיותו.
מתעדכן און ליין
המלצות על ארז קרט מגוגל

כשחייך במשבר, נתונים בידי אחרים, כדאי שיהיה מי שייצג את קולך ברצינות ,באמינות, ברגישות, בסבלנות ומקצועיות עו”ד ארז קרט מלווה אותי בהליך הגירושין ובהחלט מחזיק ביכולות אלו ועוד. שילוב נדיר של יכולות שהם השקט הנפשי שלי .

אפריל 2021
לילך לב רם

לארז הגענו לאחר שוטטות וחיפוש ברשת. ההיכרות הטרוויאלית עם עורך דין היא בד״כ באמצעות ״המלצה חברית״ המבוססת על ניסיון והעוברת מפה לאוזן. בהיעדר ממליצים (מהסיבה הפשוטה שהסביבה הקרובה לנו טרם התנסתה בהליכים משפטיים הקשורים לדיני משפחה) בחרנו בעיקר על פי אינטואיציה וכך יצא ששמנו יהבנו (ומבטחנו …) בעורך דין קרט ולא התאכזבנו! עורך דין קרט מכיל בפעילותו ובאישיותו את כל ה״חבילה״ הנדרשת על מנת לצלוח הליך כל כך מורכב המלווה באמוציות. הוא שילוב מנצח של מקצועיות ומקצוענות העטופות בשירותיות ואנושיות. תודה

מרץ 2021
עופר מרגלית, רו”ח

אפריל 2017
זיו צח ממליץ על עורך דין ארז קרט

נובמבר 2017
דזירה חלוזין ממליצה על עורך דין ארז קרט

אוגוסט 2012
שרהלה ממליצה על עורך דין ארז קרט

יולי 2015
מוטי ברק ממליץ על עורך דין ארז קרט

אפריל 2017
דזירה חלוזין בספרדית

“ארז שלום,
בשמי ובשם רעייתי בנפרד ריקי אני רוצה להודות לך מקרב הלב על הגישור היעיל והמוצלח שסייע לנו בגישור אמיתי ומהיר על הפערים. הודות לגישור המוצלח והענייני, שלא הותיר משקעים וכעסים הצלחנו לשמור על יחסים טובים ועניינים לטובתנו (בסה”כ חיינו ביחד למעלה מ-20 שנה – רובן מוצלחות) ולטובת ילדינו.

באחרונה סייעת לי בעריכת הסכם ממון יעיל וענייני עם זוגתי החדשה – וגם שרות זה בוצע בצורה טובה ויעילה.

שירותים משפטיים בתחום דיני האישות מחייבים מלבד מקצועיות גם גישה מאוד אישית ונעימה כדי להבטיח שהתהליך, גם שהוא כואב יבוצע בצורה עניינית וכל המסרים יועברו וכל פינה תקבל התייחסות.

תודה מקרב הלב

גור מינצר – מנכ”ל ומייסד care שרותי רפואה

דצמבר 2011
גור מינצר

“כשהחלטתי להתגרש לא ידעתי מה לעשות. מרוב בורות פשוט הלכתי לבד לבית הדין הרבני והרגשתי אבודה. בעקבות המלצה של ידיד הגעתי לעו”ד ארז קרט וגיליתי יחס אנושי ורגיש למצבי. ביחד, הצלחנו לעשות את מה שאז נראה בלתי אפשרי – לייצר הידברות ביני ובין בעלי לשעבר והסכמה הדדית על מסמך הבנות משותף לגירושין. ההסכם הפך את ההליך בבית הדין הרבני לקצר במיוחד, ואת התהליך לפשוט ובריא נפשית לנו לילדנו”.

דצמבר 2016
דנה ל.

“הפירוק אצלי היה מיידי. אחרי שהגיע לאוזניי מידע מאוד חד משמעי לא הייתי מסוגלת להעביר עוד לילה אחד באותו בית ורציתי לפוצץ הכל. כשהגעתי לפגישה אצל עורך הדין יצחק קרט הסתבר שעמדתי לעשות טעויות אסטרטגיות שיתנו יתרון לצד השני ויגבו מחיר כבד. שנים של עבודה כמנהלת בכירה בחברה גדולה וצבירת חסכונות ונכסים עמדו לרדת לטמיון בגלל חוסר הכרות עם תחום דיני המשפחה. מהפגישה הראשונה הלכו איתי בקרט ושות’ יד ויד ודאגו לא לוותר ולהילחם עבורי. בסוף, קיבלתי בדיוק את מה שרציתי”.

נובמבר 2014
יעל כ.

“אמת, לא האמנתי שבמשפטים חשיבה יצרתית תעשה הבדל כזה בתוצאת בית המשפט – שחקתה אותה יצחק מקווה ששוב לא אצטרך את שרותיך, אם כן חוזר רק אליך”.

יוני 2016
אבי ג.

“כשגיליתי שאשתי לשעבר בגדה באמוני עברתי ימים נוראיים ורציתי רק דבר אחד – להתגרש ומהר. חבר שעבר גירושין הסביר לי שמדובר לפי דיני המשפחה בעילה לגט ושעדיף לתעל את הכעס הזה לפגישה עם עורך דין ולהתקדמות אופרטיבית של מהלך הגירושין, כך שהמצב ישחק לטובתי. בהמלצתו פניתי לעו”ד ארז קרט, כדי להגן על הנכסים שלי ועל שנות הקריירה שלי בלי לאפשר לאף אחד לקחת אותם ממני. בתוך זמן קצר הייתי עם גט ביד ועם נכסי הקריירה והרכוש שצברתי במשך השנים ברשותי, ללא שותפים”.

נובמבר 2014
יואב ב

“אנחנו כבר לא ילדים וברור לשנינו שהחיים מלאים בהפתעות, לכן דיברנו על יצירת הסכם ממון. עדיין, המחשבה על התהליך גררה המון לחץ ומתח ביננו, אבל מהשניה שהתיישבנו מול עורך הדין ארז קרט שטיפל בנו נרגענו. התהליך היה קצר, מחוייך ובאופן פלא רק קירב ביננו. יצרנו הסכם ממון הוגן שנתן לנו שקט לחיות את חיינו מבחירה מלאה אחד בשניה בכל יום מחדש”.

יוני 2015
אהרון ודורית

“כשהגענו לעו”ד ארז קרט היינו כבר אחרי תקופה ארוכה ורעה שהיה ברור בה שהזוגיות מתפרקת ושהסובלים העיקריים הם הילדים. למרות ההתפרקות הרגשנו שאי אפשר לזרוק לפח 20 שנה של חיים משותפים ושצריך לעשות את ההפרדה הזו בצורה של בני אדם, לטובת כולנו. הליך הגישור עזר לשנינו להרגיש מוכנים לצעד ולהיפרד מהזוגיות בצורה מכובדת, שמכבדת את השנים שעברו. תאמינו או לא, בזכות התהליך הזה, נשארנו בקשר אנושי, המשכנו כל אחד בחייו, אבל לא הפכנו לאויבים”.

אפריל 2016
רוני ל.

“אחלה אתר
כל הכבוד על הכלים והטיפים בנושא גירושין וסחטיין שהם לא עולים כסף
יפה שמישהו נותן עוד משהו חינם באינטרנט, שלחתי את האתר לחבר שמעוניין להתגרש אולי הוא גם יפיק ממנו תועלת, יש שם כמה טריקים לא רעים, בכל מקרה, בהצלחה לך ואני מקווה בשביל זוגות שלא תהיה לך הרבה עבודה”

ינואר 2010
שולה

“כמנהל פיתוח בכיר, אחרי שהיחסים הזוגיים עלו על שרטון אמיתי, חששתי לאבד את כל הרכוש והחסכונות שצברתי במהלך עשר שנות נישואין. כיוון שהסכם לא בא בחשבון, פניתי לעו”ד ארז קרט כדי לשמור על מה ששיך לי. הם הלכו איתי בצמוד, תוך חשיבה יצירתית ודאגה מתמדת לאינטרסים שלי. כיוון ששמרתי על נכסיי יכולתי לאחר הגירושין לפתוח בקלות פרק חדש בחיים”.

אפריל 2015
אבי ש.

ארז היקר כלקוח לשעבר
גלשתי לאתר מלונדון רק כדי לראות מה קורה בגזרת הגירושין
והתפלאתי שהצפת אותו בחומר ומידע שימושי.
בזמני לא זכינו לזה, מה קרה?!
מנחש מי זה?
בטח אתה לא מנחש, יא בוק, איך יצאת כזה בוק וגם כזה עורך דין תותח.
עכשיו אתה מנחש?. החדשה מוסרת ד”ש
שמור על עצמך ואל תרוץ בבית המשפט”

מאי 2014
משה דרור

“היי יצחק ,
תודה רבה לך על הכל מכל הלב.
היית נהדר מקווה שנשתמע רק בדברים משמחים אמן !!!”

יולי 2013
נטלי

לכבוד עו”ד יצחק-ארז קרט,

אני מודה לך מקרב ליבי על טיפולך במסור בהליך גירושיי.

מראש ידעת שמדובר בתיק מורכב בו אני נמצאת בארה”ב ובעלי נמצא בארץ, וללא ספק טיפולך בתיק נעשה במקצועיות רבה ובכישרון ראויים לשבח.

אין לי ספק שחוכמתך וכישוריך הייחודיים הם שהביאו לתוצאה הסופית בה חפצנו שנינו וזאת לעבור את ההליך המורכב והכואב הזה בדרכי שלום.

אני מודה לך על יושרך המקצועי, המסירות, תשומת הלב וההקשבה.

בברכה, לילי טביב, בוסטון ארה”ב

מרץ 2012
לילי טביב