גישור גירושין – כל המידע הרלוונטי

יתרונות הגישור הם רבים, החל מעלויות משפטיות נמוכות וחסכון בכסף רב. גישור הינו הליך מהיר וקצר, בני הזוג מאפשרים תקשורת עתידית טובה ביניהם.
יש חשיבות רבה לתקשורת בבני זוג שנפרדים עם ילדים, אסור לשכוח שהם אומנם נפרדים אחד מהשני אך לא מילדיהם, על כן הילדים הם הנהנים העיקריים מהליך הגישור זה והם אלה שגם סובלים פחות.

עורכי הדין במשרדנו מציינים כי כבר נתקלנו בזוגות שכתוצאה מהליך גישור החליטו לתת לעצמם הזדמנות שניה, על כן הליך זה מאפשר בתהליך קצר יחסית בשונה מטיפול, שהינו ברוב המקרים ארוך ומעמיק, להגיע להסכמות שונות שיקלו על החיים יחד ויאפשרו להם הזדמנות אמיתית לנסות בשנית.
הפתרונות שמוצעים בהליך מותאמים אישית לכל זוג ולכל משפחה. וכי בני הזוג בעזרתו של מגשר גירושין (מניסיוננו יש להעדיף עורך דין מגשר) מגיע למסקנות מה רצוי לילדיהם, ומגיעים לפתרונות המבטיחים את טובת הילדים.

התהליך מונע תוצאות שיש בהן “מנצח” ו”מפסיד” ובני הזוג חותרים למציאת פתרון שישרת בצורה הטובה ביותר את העניינים שלהם ושל ילדיהם.
זהו הליך של יצירת אמון בין הצדדים. מטרתו לברר את האינטרסים של הצדדים לסכסוך מתוך כוונה לזהות אינטרסים משותפים, רבים ככל האפשר, ולמצוא פתרון הולם שיאפשר קיום יחסים תקינים ויצירת הסכם גירושין מאוזן.

“גישור גירושין” אינו תרופת פלא, ואין בו כדי למנוע את כאב הלב הכרוך בפירוק המשפחה.
הרגישות המיוחדת המחויבת בהתייחסות למצבים אלה, מחיבת מגשר בעל ניסיון וידע משפטי רחב בתחום דיני המשפחה.

עורכי הדין במשרדנו, הינם גם מגשרים מוסמכים אשר להם הצלחות רבות בהובלת הליכי גישור , יסייעו לכם לעבור את התהליך בצורה היעילה והמהירה ביותר.
את הליכי הגישור מנהלים עורכת הדין והנוטריונית דורית גלוברמן-קרט ועורך דין ונוטריון ארז קרט.

   • מאמרים נוספים רלוונטים