בעלך פעל מאחורי גבך והגיש תביעת גירושין – לא הכול אבוד

אם איומים אלה נדמים בעינייך רציניים, אל תחכי לרגע בו יקדים אותך בעלך בפתיחת הליך גירושין. במקרה זה תאחרי את הרכבת ובן זוגך יזכה לרכוש את סמכות הדיון בתביעת גירושין בערכאה, המשרתת את מטרותיו, שהינה על פי רוב – בית הדין הרבני.

שעה שאת חושדת, כי קיימת אפשרות שבעלך יפתח בהליכי גירושין, מומלץ שתגלי ערנות, תקפידי להימצא עם היד על הדופק ותמנעי מבעוד מועד התממשותו של תרחיש הגשת תביעה.

בתחום גירושין קיימת חשיבות רבה לראשוניות ולפיכך עצתנו לך היא להקדים לפעול ויפה שעה אחת קודם. אולם, גם אם בעלך השיג אותך בהגשת תביעת גירושין, עדיין הכל הפיך. במידה ונקלעת לסיטואציה כזו, הדגש העיקרי הינו על פעולה נחושה וזריזה. בכדי לסייע לך בנקודת זמן זו, ליקטנו עבורך מספר עצות חשובות, מניסיונם של מתגרשים אחרים ושל עורכי דין לענייני גירושין:

  1. הכל פתוח עוד לא מאוחר – גם במידה וקיבלת הזמנה לדיון בתביעת גירושין, שהגיש נגדך בעלך, לא כלו כל הקיצין. אם תקדימי להתעשת וליזום במהירות מהלך תגובה משלך על המתקפה, תוכלי לצאת כשידך על העליונה, לערער את בטחונו של בן זוגך ולהוכיח לו, כי אינך נשברת בקלות ונכון לו מאבק לא פשוט.אסור לך להישבר בעת הליכי הגירושים
  2. הקדימי להתייעץ עם עורך דין גירושין – קיבלת תביעת גירושין ואת מעוניינת להגיב כאן ועכשיו, אך חשוב שלא תפעלי באימפולסיביות. פני עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין גירושין, אשר יגבש עמך אסטרטגיה כוללת לניהול תיק גירושין וינחה אותך לגבי המשך המהלכים, בהם כדאי לנקוט בנסיבות המקרה. כך או אחרת, גם אם את מעוניינת לקצץ בעלויות, אל תתפתי להסתייע בשירותיו של עורך הדין ששכר בעלך, באשר הוא מייצג את האינטרסים שלו בהליך ועלול לאלץ אותך לחתום על הסכם כופה ובלתי הוגן. בכל הקשור בייעוץ משפטי בנושא גירושין חשוב שתפעלי באופן עצמאי. הדבר נכון בעיקר לגבי הצעדים הראשונים לאחר פתיחת הליך גירושין אך גם לאורך ניהולו בהמשך. עורך הדין ילווה אותך, ייעץ לך ויחווה את דעתו ויעיר לגבי הסכמים שונים, שמציע הצד השני. חשיבות הייצוג גוברת שעה שבן זוגך שכר עורך דין גירושין – לצורך איזון מערך הכוחות ביניכם.הקפידי לקבל ייעוץ משפטי מתאים בעת הגירושים
  3. כריכה כהלכה – במידה ובעלך הגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני וכרך אליה סוגיות של רכוש, נסי לערער אחר כנות הכריכה. במידה ויעלה בידיך להוכיח, כי הכריכה לא נעשתה כדין, תוכלי להגיש תביעת גירושין נפרדת לערכאה, הנוחה עבורך ולא תחויבי בניהול דיון בערכאה אליה פנה בעלך.יש לבדוק האם פעולת הגשת התביעה נעשו כהלכה
  4. בית המשפט לענייני משפחה – הכתובת שלך להגשת תביעת מזונות ילדים בהליך גירושין – לא קיימת בידי בעלך אפשרות לחייב אותך להתדיין בפני בית הדין הרבני. בית המשפט לענייני משפחה ידוע כערכאה ליברלית, המפעילה כללי דיון גמישים ונוהגת לפסוק סכומי מזונות גבוהים עבור הילדים, שעתידם חשוב לך יותר מכל.תביעת מזונות ילדים מוגשת רק בבית משפט לענייני משפחה
  5. שחקי אותה קשה להשגה – הכלל, היפה לתקופת החיזור, נכון גם לגבי מאבק גירושין. ברוח זו, אל תחששי מפני הצבת אולטימטומים מצד בעלך ואל תיעני בקלות לכל דרישותיו במאבק, שאחרת תמצאי עצמך קורבן לויתורים ולסחטנות מטריאלית ורגשית.
    נהלי מיקח וממכר במסגרת משא ומתן מחושב עם הצד השני, לצורך שמירה על האינטרסים שלך בהליך והגנה על זכויותייך.אל תקלי על הצד שכנגד בגירושים
עורכי דין גירושין במשרדנו, למודי הצלחה בהובלת מגוון תיקי גירושין, יסייעו לך בקביעת ותעדוף המטרות החשובות עבורך ויתכננו עמך אסטרטגיית גירושין ,אשר הולמת את צרכייך האישיים.
פגישת ייעוץ בנושא גירושים במשרדנו
כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים לפתוח בהליכי גירושים או שהדבר נכפה עליכם חשוב לפנות ראשית לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.
במסגרת פגישת ייעוץ במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית שעליכם לנקוט.
מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.
בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.
לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027
גם הקדמה במרוץ הסמכויות יכולה להיפתר עם מתנהלים נכון