בחירת עורך דין גירושין

ההחלטה שנעשית כאשר בוחרים להתגרש היא החלטה גורלית, ותהליך הגירושים הוא ארוך ומפרך. לעתים, הוא מוציא את שתי הצדדים עם הלשון בחוץ ותחושת תסכול גבוהה, דבר שרצוי ומומלץ להמנע ממנו.

מספר הדברים אשר עומדים על הפרק כאשר ‘מפרקים את החבילה’ הם רבים, וכמו כן כאשר מעורבים ילדים הנושא הופך למסובך עוד יותר. לכן, חשוב מאוד לבחור כבר בתחילת התהליך בעורך דין משפחה טוב ואמין, כזה שיהיה רגיש למצב ולא פחות חשוב יתמחה בגירושים וענייני משפחה. זוהי הדרך היחידה להעלות את הסיכויים לפחות סיבוכים.

יש להשקיע זמן ומחשבה כדי למצוא את עורך דין הנכון

כיצד לבחור?

עורכת דין גירושין טובה או עורך דין לגירושים טוב הוא זה שבקיא בכל רבדיו של ההליכים המשפטיים בענייני משפחה. אך, עם כל הכבוד לניסיון והמיומנות יש עוד כמה דברים שצריכים להיבדק ורצוי מאוד להישמע להם. ראשית,  בעת קבלת ההחלטה לגירושים הנושא הבוער ביותר יהיה לבחור בעורך דין גירושין שיעבור איתכם את התהליך המייגע והקשה נפשית. ייעוץ גירושין טרם לכן יהיה דבר חכם לעשות.

לכל מקרה גירושין יש אופי משלו, כאשר ההחלטה לגירושים התקבלה באופן הדדי על ידי שני בני הזוג אשר הבינו שאין גישור ליחסיהם, מקרה זה סביר להניח יהיה פשוט יותר לטיפול. הדברים הבוערים והמדוברים בתיק שכזה יסבבו לרוב לא סביב האישור לגט אלא סביב מזונות ומשמרות על הילדים. במקרים כאלה עורך הדין שתבחרו צריך להשיג  הסכמי גירושין ולייעץ בדברים רלוונטיים. אך, במידה ובני הזוג אינם מסכימים בכל הליך הגירושין, עורך הדין צריך להיות שותף מעורב יותר מאחר ואין הסכמה בין בני הזוג ויתכן ותצטרכו להלחם לקבלת מבוקשכם.

חשוב להבין כי תחום דיני משפחה הוא תחום רחב ודינמי שמשתנה לעתים תכופות, לכן בבחירתכם את עורך הדין שיעבור ויעביר אותכם את תהליך הגירושים המייגע,  בררו שאכן עורך הדין הנבחר נוקט בכל השיטות והאמצעים לבנייה אסטרטגית נכונה של התיק שלכם. הליך הגירושים מאופיין כטלטלה נפשית, לכן נסו לפחות להסיר דאגה זו מלבכם.

בחירת עורך דין גירושין חשיבות מרובה

פגישת ייעוץ בנושא גירושין ודיני משפחה במשרדנו

כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

מסגרת פגישת ייעוץ גירושין במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית הגירושין שעליכם לנקוט.

מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027

חשוב להתאים את צרכיך ליכולות העורך דין


  • מאמרים נוספים רלוונטים