עורכי דין גירושין -

צרו קשר עם עו"ד גירושין

077-4150027

video

עורכי דין גירושין

צוות מנצח – בחירת עורכי דין גירושין

עוהחלטה על בחירת עורכי דין גירושין היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשו בחייכם. במקרים רבים, היא זו שתכריע בשאלה האם פניכם לניצחון או לתבוסה, חשיבותו של צוות מנצח היא קריטית בכל מהלך בהליך גירושין.
כל תיק גירושין הוא עולם ומלואו, העוסק באנשים שונים, בנתונים שונים ובבעיות שונות.
עורך דין גירושין צריך להיות מישהו שאתם סומכים עליו, שיכול לתת לכם ליווי אישי וכתף תומכת ברגעים הקשים שלכם.

הכירו את עורכי דין גירושין של משרדנו:

עו

עו“ד ארז קרט

מייסד ובעלים

של הפירמה
קרט ושות’ –
עורכי דין גירושין ודיני משפחה

 

עורך דין ארז-יצחק קרט הינו עורך דין גירושין ודיני משפחה מומחה נכסי קריירה, יכולתו והבנתו המשפטית העמוקה המאפשרת הגעה עד לבג”ץ, בשילוב עם ניסיונו כי הסכמי גירושין, הינה הדרך הטובה, המהירה והזולה ביותר להתגרש ולכן חותר להשגת הסכם כזה בעת הצורך (תוך שימוש ביכולת גישור גירושין הגבוהה שלו).

עו”ד ארז קרט מקפיד להשתלם דרך קבע ומתעדכן בחידושי עולם המשפט.
עורך דין קרט (עורך דין קרת) הינו מומחה בהליכי חלוקת רכוש ובפרט נכסי קריירה חלוקתם והגנה עליהם בהליכי גירושין.
עו”ד גירושין ארז-יצחק קרט (עורך דין קארט) בעל ידע רב מתחום המשפט המסחרי, ובהתאם מתמחה בהליכי גירושין הטומנים בחובם חלוקה של נכסים עסקיים מהותיים, לרבות חברות היי-טק, חברות מיקור-חוץ, חברות כוח אדם וכיוצ”ב, וכן התמחות בניהול עיזבונות בעלי היקף רב, הכוללים נכסי נדל”ן, מסחר ועסקים.
החשיבה המקורית ובלתי שבלונית של עורך דין יצחק-ארז קרט מאפשרת לו לספק בפתרונות יצרתיים בהליכי גירושין.

עו”ד גירושין ארז קרט משמש כסגן יו”ר ועדת ירושה במחוז תל-אביב והמרכז.

עו”ד ארז-יצחק קרט הקים את המשרד תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, במטרה לקבוע רף חדש של איכות, מקצועיות ומחויבות אישית.
עיקר לקוחות המשרד הינם אנשי עסקים אשר זמנם יקר, מתוך הבנה זאת ניתנת האפשרות לקבל את היעוץ המשפטי במשרדי הלקוח, וכן ניתן מספר הטלפון הסלולארי של עורך דין גירושין המטפל בתיק על מנת לאפשר זמינות מלאה ללקוח.

 

עו

עוד דורית
גלוברמן-קרט

עורכת דין
נוטריונית
ומגשרת

 

עורכת דין דורית (דורין) גלוברמן-קרט הינה נוטריונית ועורכת דין גירושין ודיני משפחה מומחית גישור גירושין, שלצידה ניסיון מצטבר של עשרות תיקים משפטיים מורכבים וכעשור של פעילות בתחום דיני המשפחה והגירושין בפרט.

עו”ד דורית גלוברמן-קרט, בעלת התמחות מובהקת בניהול משא ומתן / גישור ובאמתחתה הצלחות רבות בתחום זה ( כ 93% הצלחה בתחום גישור גירושין ).

עו”ד דורית גלוברמן-קרט, בוגרת תואר במשפטים ,L.L.B הוסמכה על ידי לשכת עורכי הדין בשנת 2002 ומאז השתתפה בהשתלמויות בתחומי דיני משפחה וירושה באוניברסיטת תל אביב ובלשכת עורכי הדין בתל אביב.

עו”ד דורית גלוברמן-קרט משמשת כסגנית יו”ר ועדת דיני משפחה במחוז תל-אביב והמרכז.

עו”ד דורית גלוברמן-קרט, מעניקה שירות משפטי מקצועי ללא דופי, וליווי אישי אשר מהווה את סימן ההיכר המובהק שלה.
שמו של היחס והתמיכה שהיא נותנת ללקוחותיה , יצא למרחקים.

 

עורכי דין גירושין מקצועניים

עורכי דין גירושין במשרדנו, למודי הצלחה בהובלת מגוון תיקי גירושין, יסייעו לך בקביעת ותעדוף המטרות החשובות עבורך ויתכננו עמך אסטרטגיית גירושין, אשר הולמת את צרכייך האישיים.
חשיבה מקורית ובלתי שבלונית של עורכי דין גירושין במשרדנו מאפשרת לנו לגבש פתרונות יצירתיים גם במקומות, הנדמים כמבוי סתום אצל עורכי דין גירושין אחרים ותקדם אותך להשגת היעדים, שהצבת לעצמך בתום הליך גירושין.

עורכי דין גירושין במשרדנו, עובדים בשיתוף פעולה עם מומחים נוספים המשלימים את מעטפת הייצוג כגון: אקטואר גירושין, פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים פיננסים ופנסיונים, יועצים זוגיים, מגשרים ושמאי מקרקעין.

ארז-יצחק קרט - עורך דין גירושין

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד קרט, חייגו עכשיו: 077-4150027