עורך דין גירושין בשרון - העו"ד שלך באיזור הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, נתניה ופולג -

צרו קשר עם עו"ד גירושין

077-4150027

video

עורך דין גירושין בשרון – העו”ד שלך באיזור הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, נתניה ופולג

הליכי הגירושין הפכו זה מכבר לתופעה של ממש. בהמשך לכך, כשליש מן הזוגות הנשואים, בישראל, למרבה הצער, זקוקים או יזדקקו לפי הסטטיסטיקה, לשירותיו של עו”ד גירושין מומחה. שכן, כיום הדרך הטובה ביותר הקיימת, בכדי להתמודד עם הליכי גירושין, הינה לרוב בעזרת עו”ד לדיני משפחה וגירושין, השוחה בתחום וחי אותו באופן יום יומי.

בישראל ישנם עורכי דין רבים, כאשר חלקם אף מומחים בתחום הגירושין. לכן, היה והנכם מתגוררים באזור השרון, כגון הוד השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, נתניה וכדומה, או אף באזור המרכז. הרי, שמומלץ ביותר לחפש עורכי דין, לגירושין, באזור השרון ולבחור מהם את המתאים לכם ביותר.

חיפוש ובחירת עו”ד הגירושין שלך

בהמשך לאמור נשאלת השאלה כיצד מומלץ לחפש ולבחור את עו”ד הגירושין שלך?

ובכן, היה ולמשל הנכם מתגוררים באזור השרון, כאמור, אזי מטבע הדברים נעדיף לחפש עו”ד גירושין, שמשרדו ממוקם, באזור השרון. זאת הן, כאמור, לאור כמות משרדי עוה”ד האיכותיים בשרון, אך לא רק…

למיקומו הגיאוגרפי הקרוב למקום מגוריך, של משרד עו”ד הגירושין שלך יתרון קריטי, אף בכל הנוגע לניהול הליכי הגירושין והצלחתם. שכן, מהירות הפניה אל עורך הדין, קבלת העצה הנכונה ויציאה לפעולה, או מניעתה, בזמן, עשויות להוות את הגורם אשר יכריע, או ישפיע משמעותית, על גורל תוצאות ההליכים, המשפטיים, בתיק.

לכן, ראשית יש ליצור מבחר של עו”ד המתמחים בדיני משפחה, בכלל, ובתחום הגירושין בפרט, היושבים באזור השרון, כאשר מתוכם ייבחר עו”ד הגירושין שלך.

בכדי לבנות רשימה כאמור, אשר כדאי שתמנה מספר שמות של עורכי דין, אך לא יותר מדי, ניתן לקרוא באינטרנט על עוה”ד הפוטנציאלים, כולל המלצות לקוחות קודמים, פה לאוזן וכדומה. לאחר, שבידיך מספר שמות, ניתן להתקשר אחד לאחר השני, אל עורכי הדין שברשימה, ולוודא פרטים כלליים, אותם ניתן לבדוק בטלפון, כגון מחיר שאולי אינך יכול לעמוד בו, בשום אופן, או שאולי עורך הדין אינו מומחה ספציפית בגירושין, למשל, וכדומה.

בשלב הבא, מומלץ ביותר לקפוץ אל משרדי עורכי הדין, הממוקמים כאמור, באזור מגוריך ולהתרשם ישירות מעורך הדין המועמד, שכן אין תחליף למראה עיניים, כימיה והפעלת האינטואיציה, בזמן המפגש עם בעל המקצוע המומחה.

ועתה כל שנותר, הינו להסיר, מן הרשימה, את עורכי הדין שפחות התרשמת מהם ולבחור את עורך דין הגירושין שלך.

בחירת עורך דין גירושין חשובה שתהיה מאזור השרון

מצאתי את עו”ד הגירושין שלי. מה הלאה?…

בהנחה ומצאת זה מכבר את עו”ד הגירושין שלך, הרי סביר לשער, כי קיבלת כבר את העזרה הראשונה או במילים אחרות, יעוץ ראשוני, בדבר, מה לעשות והחשוב לא פחות, ממה להימנע ולאלתר.

במהלך הפגישות, עם עו”ד הגירושין שלך, סביר להניח כי תבנו יחד, בעזרת כישוריו וניסיונו של המומחה, אסטרטגיה נכונה והתפורה, למקרה שלך, כיצד להתמודד עם אתגר הגירושין אליו נקלעת. לא אחת מומלץ לשמור על חשאיות ודיסקרטיות, בכל הנוגע, לכוונתך להתגרש, או באשר לפנייתך אל עו”ד גירושין. דבר זה עשוי, בין השאר, לסייע לך באיסוף ראיות, במידת הצורך, המהוות את המשקל שאין בלתו ואשר יכריע בסכסוך, משפטי בעניין, במידה ויתגלע.

עדיפות לפשרה או “תפסת מרובה לא תפסת”

חרף האמור לעיל ולמרות, כי למרבה הצער, לעתים הליכי גירושין הופכים, לקרב מכוער בו לא ניתן לתקשר, עם הצד השני. הרי, כי פתרון המשבר, באופן של פשרה בין הצדדים, תמיד מהווה את הדרך האידיאלית, להתמודד עם הסיטואציה, משל “תפסת מרובה לא תפסת”.

לכן, ראשית יש לברר עם ניתן לפתור את המשבר וזאת בעזרת, עריכת, הסכם גירושין משפטי. לצורך הכנת הסכם גירושין טוב, דרוש עו”ד גירושין, בעל כישורי משא ומתן מעולים, אשר יוודא, שהמדובר בפשרה, אך כאשר, בד בבד, נשמרים האינטרסים החיוניים שלך.

חשוב לשמור על חשאיות לפני הפגישה עם עורך דין גירושין

שמרו על הילדים

פתרון משבר גירושין, בפשרה, מהווה לא רק את טובתכם האישית, הן מבחינה רגשית ולא פחות מהפן הכלכלי, אלא כי ישירות אף את טובתם של הילדים, המשותפים, שנקלעים בין הנצים.

כלל ידוע הינו, כי הליכי גירושין אינם מהווים בטובתם של הילדים וכל שכן, כאשר ההליכים הינם מכוערים ומתמשכים.

על כן, אף במידה וקיימים כעסים ומטענים, כנגד הצד השני, אזי היה ולא למענכם למען ילדיכם, במידה וניתן, התעלו מעל עצמכם, השתדלו להגיע לפשרה מוסכמת וצאו לדרך חדשה, נקיה וטובה יותר.

מומלץ לא לערב את הילדים בסכסוך הגירושים

פגישת ייעוץ בנושא גירושין במשרדנו
כאמור פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין הכרחית ואין לה תחליף. במידה והנכם שוקלים לפתוח בהליכי גירושים או שהדבר נכפה עליכם חשוב לפנות ראשית לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.
במסגרת פגישת ייעוץ במשרדנו (הכרוכה בתשלום) תקבלו מידע מקיף ומפורט על זכויותיכם המשפטיות, תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, והכי חשוב מהם דרכי הפעולה והאסטרטגית שעליכם לנקוט.
מדובר בפגישה עורכת כשעתיים. לכן חשוב להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), והכי חשוב לא להתבייש לשאול כל שאלה כדי שתוכלו להפיק מהפגישה את המירב האפשרי ולקבל בסופה תמונה ברורה על מצבכם הנוכחי ולאן פניכם מועדות.
בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק מטעמנו. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול.
לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, חייגו עכשיו: 077-4150027
יצחק-ארז קרט עורך הגירושים שלך בשרון

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד קרט, חייגו עכשיו: 077-4150027