מכתבי תודה -

צרו קשר עם עו"ד גירושין

077-4150027

video

מכתבי תודה

גור מינצר: 

“יצחק שלום,
בשמי ובשם רעייתי בנפרד ריקי אני רוצה להודות לך מקרב הלב על הגישור היעיל  והמוצלח שסייע לנו בגישור אמיתי ומהיר על הפערים. הודות לגישור המוצלח והענייני, שלא הותיר משקעים וכעסים הצלחנו לשמור על יחסים טובים ועניינים לטובתנו (בסה”כ חיינו ביחד למעלה מ-20 שנה – רובן מוצלחות) ולטובת ילדינו.

באחרונה סייעת לי בעריכת הסכם ממון יעיל וענייני עם זוגתי החדשה – וגם שרות זה בוצע בצורה טובה ויעילה.

שירותים משפטיים בתחום דיני האישות מחייבים מלבד מקצועיות גם גישה מאוד אישית ונעימה כדי להבטיח שהתהליך, גם שהוא כואב יבוצע בצורה עניינית וכל המסרים יועברו וכל פינה תקבל התייחסות.

תודה מקרב הלב

גור מינצר – מנכ”ל ומייסד care שרותי רפואה

לילי טביב:

לכבוד עו”ד יצחק-ארז קרט,

אני מודה לך מקרב ליבי על טיפולך במסור בהליך גירושיי.

מראש ידעת שמדובר בתיק מורכב בו אני נמצאת בארה”ב ובעלי נמצא בארץ, וללא ספק טיפולך בתיק נעשה במקצועיות רבה ובכישרון ראויים לשבח.

אין לי ספק שחוכמתך וכישוריך הייחודיים הם שהביאו לתוצאה הסופית בה חפצנו שנינו וזאת לעבור את ההליך המורכב והכואב הזה בדרכי שלום.

אני מודה לך על יושרך המקצועי, המסירות, תשומת הלב וההקשבה.

בברכה, לילי טביב, בוסטון ארה”ב

גין-פטריסיה דיטשי:

“Lawyer Yitzhak Karat has been an amazing source of confidence and strength during this very trying time in my life. His high level of professionalism and superb command of the law have given me a new found respect for the legal process in

Israel

. His honest and forthright approach to the legal system and intricate and in-depth understanding of the law are an excellent foundation on which to present any case to the courts. He provided outstanding counsel in every aspect of the proceedings. His grasp of the intricacies of the case was a source of inspiration.  He willingly explained the logic behind every claim. His diligence is evident in his attitude and work performance. His ethics are flawless. He is a genius in his ability to eloquently put forward arguments-both verbal and print.  His foresight is a talent I have rarely seen. It was both a delight and an honor to see him work in court-again his respect and love of the law was evident. His enthusiasm was contagious. He was able to pin point the essence of each claim so as to clarify any plea made.

Anyone who takes on the service of Yitzhak will be more than satisfied. I have no doubt he has a prominent future ahead of him. 

Thank You

 Jane soon to be not Ditshee.”

ר.ד: “רק רצתי להגיד שלעולם לא האמנתי שאקבל יחס כזה אישי ואנושי
אמת הכי חשוב להדגיש את המילה אנושי
יצחק ודורין באמת באמת תודה מכל הלב”

נ.ט:  “היי יצחק ,
תודה רבה לך על הכל מכל הלב.
היית נהדר מקווה שנשתמע רק בדברים משמחים אמן !!!”

משה דרור: “יצחק היקר כלקוח לשעבר
גלשתי לאתר מלונדון  רק כדי לראות מה קורה בגזרת הגירושין
והתפלאתי שהצפת אותו בחומר ומידע שימושי.
בזמני לא זכינו לזה, מה קרה?!
מנחש מי זה?
בטח אתה לא מנחש, יא בוק, איך יצאת כזה בוק וגם כזה עורך דין תותח.
עכשיו אתה מנחש?. החדשה מוסרת ד”ש
שמור על עצמך ואל תרוץ בבית המשפט”

אבי ש’: “כמנהל פיתוח בכיר, אחרי שהיחסים הזוגיים עלו על שרטון אמיתי, חששתי לאבד את כל הרכוש והחסכונות שצברתי במהלך עשר שנות נישואין. כיוון שהסכם לא בא בחשבון, פניתי לקרט ושות’ כדי לשמור על מה ששיך לי. הם הלכו איתי בצמוד, תוך חשיבה יצירתית ודאגה מתמדת לאינטרסים שלי. כיוון ששמרתי על נכסיי יכולתי לאחר הגירושין לפתוח בקלות פרק חדש בחיים”.

ש.: “אחלה אתר
כל הכבוד על הכלים והטיפים בנושא גירושין וסחטיין שהם לא עולים כסף
יפה שמישהו נותן עוד משהו חינם באינטרנט, שלחתי את  האתר לחבר שמעוניין להתגרש אולי הוא גם יפיק ממנו תועלת, יש שם כמה טריקים לא רעים, בכל מקרה, בהצלחה לך ואני מקווה בשביל זוגות שלא תהיה לך הרבה עבודה”

ע.ב: “אמת, לא האמנתי שבמשפטים חשיבה יצרתית תעשה הבדל כזה בתוצאת בית המשפט – שחקתה אותה יצחק מקווה ששוב לא אצטרך את שרותיך, אם כן חוזר רק אליך”.

דנה ל’:“כשהחלטתי להתגרש לא ידעתי מה לעשות. מרוב בורות פשוט הלכתי לבד לבית הדין הרבני והרגשתי אבודה. בעקבות המלצה של ידיד הגעתי לקרט ושות’ וגיליתי יחס אנושי ורגיש למצבי. ביחד, הצלחנו לעשות את מה שאז נראה בלתי אפשרי – לייצר הידברות ביני ובין בעלי לשעבר והסכמה הדדית על מסמך הבנות משותף לגירושין. ההסכם הפך את ההליך בבית הדין הרבני לקצר במיוחד, ואת התהליך לפשוט ובריא נפשית לנו לילדנו”.

יואב ב’: “כשגיליתי שאשתי לשעבר בגדה באמוני עברתי ימים נוראיים ורציתי רק דבר אחד – להתגרש ומהר. חבר שעבר גירושין הסביר לי שמדובר לפי דיני המשפחה בעילה לגט ושעדיף לתעל את הכעס הזה לפגישה עם עורך דין ולהתקדמות אופרטיבית של מהלך הגירושין, כך שהמצב ישחק לטובתי. בהמלצתו פניתי לעו”ד יצחק קרט ממשרד עורכי הדין קרט ושות’, כדי להגן על הנכסים שלי ועל שנות הקריירה שלי בלי לאפשר לאף אחד לקחת אותם ממני. בתוך זמן קצר הייתי עם גט ביד ועם נכסי הקריירה והרכוש שצברתי במשך השנים ברשותי, ללא שותפים”.

יעל כ’: “הפירוק אצלי היה מיידי. אחרי שהגיע לאוזניי מידע מאוד חד משמעי לא הייתי מסוגלת להעביר עוד לילה אחד באותו בית ורציתי לפוצץ הכל. כשהגעתי לפגישה אצל עורך הדין יצחק קרט הסתבר שעמדתי לעשות טעויות אסטרטגיות שיתנו יתרון לצד השני ויגבו מחיר כבד. שנים של עבודה כמנהלת בכירה בחברה גדולה וצבירת חסכונות ונכסים עמדו לרדת לטמיון בגלל חוסר הכרות עם תחום דיני המשפחה. מהפגישה הראשונה הלכו איתי בקרט ושות’ יד ויד ודאגו לא לוותר ולהילחם עבורי. בסוף, קיבלתי בדיוק את מה שרציתי”.

בני הזוג א’ וד’: “אנחנו כבר לא ילדים וברור לשנינו שהחיים מלאים בהפתעות, לכן דיברנו על יצירת הסכם ממון. עדיין, המחשבה על התהליך גררה המון לחץ ומתח ביננו, אבל מהשניה שהתיישבנו מול עורך הדין שטיפל בנו בקרט ושות’ נרגענו. התהליך היה קצר, מחוייך ובאופן פלא רק קירב ביננו. יצרנו הסכם ממון הוגן שנתן לנו שקט לחיות את חיינו מבחירה מלאה אחד בשניה בכל יום מחדש”.

רוני ל’: “כשהגענו לקרט ושות’ היינו כבר אחרי תקופה ארוכה ורעה שהיה ברור בה שהזוגיות מתפרקת ושהסובלים העיקריים הם הילדים. למרות ההתפרקות הרגשנו שאי אפשר לזרוק לפח 20 שנה של חיים משותפים ושצריך לעשות את ההפרדה הזו בצורה של בני אדם, לטובת כולנו. הליך הגישור עזר לשנינו להרגיש מוכנים לצעד ולהיפרד מהזוגיות בצורה מכובדת, שמכבדת את השנים שעברו. תאמינו או לא, בזכות התהליך הזה, נשארנו בקשר אנושי, המשכנו כל אחד בחייו, אבל לא הפכנו לאויבים”.

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד קרט, חייגו עכשיו: 077-4150027